Tuveo Ailesi

Tuveo Ailesi

Onursal Başkan

(Vefat)
Erdoğan Çerçi
Tapu ve Kadastro, İktisatçı

“TUVEO Ailesi Onursal Başkanı”
Şirket Kurucusu
Sorumlu Değerleme Uzmanı (Lisans No:400239)

Yönetim Kurulu

Miray Tuğçe Çerçi – Mimar
SPK Lisanslı Sorumlu Değerleme Uzmanı (Lisans No:401886)
Yönetim Kurulu Başkanı
tugce@tuveo.com.tr

Zuhal Çerçi - Ziraat Mühendisi
Kalite Güvence Sistemi Sorumlusu
Kalite Yönetim Sistemi Temsilcisi
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
zuhal@tuveo.com.tr

Sebati Altun - Tapu ve Kadastro, İktisat
SPK Lisanslı Sorumlu Değerleme Uzmanı (Lisans No:400301)
Yönetim Kurulu Üyesi
Genel Koordinatör
sebati@tuveo.com.tr

Kontrol Birimi

Miray Tuğçe Çerçi – Mimar
Yönetim Kurulu Başkanı
tugce@tuveo.com.tr

Sebati Altun - Tapu ve Kadastro, İktisat
Genel Koordinatör
sebati@tuveo.com.tr

Kudret Ergün - İnşaat Mühendisi - Teknik Müdür
Teknik Müdür
kudret@tuveo.com.tr

Tevfide Özgün Yaşar - Şehir ve Bölge Plancısı
tevhide@tuveo.com.tr

Eren Orhan - İnşaat Mühendisi
eren@tuveo.com.tr

İsmail Kaya - Tapu ve Kadastro, İktisat
ismail@tuveo.com.tr

Operasyon Birimi

Burçin Genç - Operasyon Yetkilisi
burcin@tuveo.com.tr

Pelin Akcalı Ekinci
pelin@tuveo.com.tr

Başak Ayar
basak@tuveo.com.tr

Pınar Satu
pinar@tuveo.com.tr

İK ve Finans Birimi

Murat Özer - Mali müşavir
murat@tuveo.com.tr

Türkan Akçay - İK ve Personel Sorumlusu
turkan@tuveo.com.tr

muhasebe@tuveo.com.tr

Yardımcı Personel
Hava Keleş

Profesyonel Danışmanlarımız

Tarım Danışmanımız
Halil Demet - Ziraat Mühendisi

Makina Danışmanımız
Oktay Kuzuğ - Makina Mühendisi / Gemi Eksperi

Mali Danışmanlarımız
Mali Müşavir Murat Özer
Mali Müşavir Harun Günen
YMM Şevki Bilibay

Bilgisayar ve Teknik Destek
E-Ofisim Bilişim Teknolojileri - Levent Acar

Basın Danışmanımız
Ahmet Diker

Web Danışmanımız
İztim Bilişim Çözümleri