Gizlilik Politikası

Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi

Kişisel Verilerin Güvenliği

Web sitesi üzerinden form aracılığıyla bize ilettiğiniz, toplanan ve işlenen tüm Kişisel Veriler, imha, kayıp (kaza sonucu kayıplar dâhil), yetkisiz erişim / kullanım veya ilk kullanım amacı ile uyumsuz kullanım riskini en aza indirecek şekilde saklanacak ve işlenecektir. TUVEO, kişisel verilerin gizliliğini ve güvenliğini korumaya önem verir. Bu doğrultuda, kişisel verileri yetkisiz erişim, zarar, kayıp veya ifşaya karşı korumak için gerekli teknik ve idari güvenlik önlemleri alınır. Bu doğrultuda gerekli sistemsel erişim kontrolleri, veri erişim kontrolleri, güvenli transfer kontrolleri, iş sürekliliği kontrolleri ve diğer gerekli kurumsal kontroller uygulanır.

TUVEO Tarafından İşlenen Veriler ve Kişisel Verilerin Toplanma Kanalları

TUVEO ile veri sahibi arasındaki ilişkinin türüne ve niteliğine, kullanılan iletişim kanallarına ve bahsi geçen amaç bilgisine bağlı olarak çeşitlenmekte ve farklılaşabilmektedir.
TUVEO web sitesinin ziyaret edilmesi sırasında veri taraması ve web sitesi içerisinde dilek/öneri formunun ya da diğer formlar kullanılarak veri sahibinin kendisi tarafından bilgi beyan etmesiyle elde edilmekte olan ve işbu Politikadaki ilkelere uyumlu bir şekilde işlenen bu kişisel veri türleri aşağıdaki gibidir:

  • İsim, soy isim, adres, telefon, yaş, ikamet edilen şehir/ülke, e-posta adresini ve CV’lerin içerisinde yer alan kişisel verileri
  • tuveo@tuveo.com.tr mail adresi üzerinden şahısların kendi beyan ettiği her türlü bilgi
  • Web sitesinin ziyareti sırasında kullanılan IP adresi,
  • Web sitesinin kullanıldığı tarih ve saat
  • Web sitesine bağlanmanıza aracı olan herhangi bir üçüncü parti web sitesi
  • Sayfa görüntülenme istatistikleri, web sitesine olan izleyici trafiği
  • Web sitesini kullanmanız hakkındaki Google Analytics ile analiz için diğer hareket bilgileri

TUVEO ile iletişime geçildiğinde kişisel veriler talep edilebilir. Aynı zamanda kişisel veriler ürünlerin, hizmetlerin, içeriğin ve reklamların geliştirilmesi için de kullanılabilmektedir.

Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları

Kişisel veriler, TUVEO tarafından aşağıdaki amaçlar kapsamında işlenebilmekte olup, bu amaçların ve ilgili yasal sürelerin öngördüğü müddetçe saklanabilmektedir:
* Bilgi iletimini sağlamak, bültenimize veya diğer iletişim yöntemlerine kayıt işlemlerinin yönetilmesi,
* Tüketicilerden gelen sorular, talepler ve şikayetlerle ilgilenilmesi ve yönetilmesi
* TUVEO'ya telefonla, elektronik araçlarla veya başka bir şekilde telefon ederek ulaşan kişilerin kimliğinin doğrulanması,
* İç eğitim ve kalite güvence amaçlarının sağlanması,
* Tüketici ilgi alanlarının, isteklerinin ve değişen ihtiyaçlarının anlaşılması, değerlendirilmesi, web sitesini, mevcut ürünlerin ve hizmetlerin geliştirilmesi ve / veya yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi,
* Müşteriler ile İletişim

Veri Koruma Sorumlusu İrtibat Bilgileri:tuveo@tuveo.com.tr