Biz Kimiz

Biz Kimiz

2005 yılından beri değerleme sektöründe faaliyet göstermiş ve çalışmaları ile tanınan TUVEO Gayrimenkul Değerleme Limited Şirketi, değerleme sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş ve SPK Lisansına sahip Değerleme Uzmanları ile gücünü birleştirerek 27.01.2011 tarihinde İZMİR merkezli olarak TUVEO KURUMSAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKET‘ine dönüşmüştür.

Şirketimiz;

  • Sermaye Piyasası Kurulu tarafından (SPK) yayınlanan, değerleme şirketlerinin kurulca listeye alınma esasları tebliği kapsamındaki şartları sağlayarak, 29 Nisan 2011 tarihi itibariyle, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından değerleme hizmeti verecek şirketler listesine alınmıştır.
  • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından 02.11.2011 tarih 4446 sayılı kurul kararı ile bankalara değerleme hizmetleri verecek kuruluşların yetkilendirilmesi ve faaliyetleri hakkındaki yönetmeliğin 4. Maddesi kapsamına göre “gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi ” hizmeti verecek şirketler listesine alınmıştır.
  • Firmamız BDDK’nın 01.10.2006 tarih, 26333 sayılı Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi ve Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğin 15. Maddesindeki hususları da gözetilerek Anadolu Sigorta Firmasına 5.000.000.-TL üzerinden Mesleki Sorumluluk Sigortası yaptırmıştır.

VİZYONUMUZ

Uluslararası kalite ve standartlarda çalışan, gelişim ve başarıda sürekliliği yakalayan, İzmir başta Türkiye’den Dünya’ya açılan bilgi, donanım ve marka değeri olan değerleme şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Kurumsal yaklaşım anlayışı altında, dürüst, ilkeli, disiplinli, özverili çalışma ortamı içinde, bağımsız – tarafsız, güvenilir ve elit değerleme hizmetini vermek, verimli ve karlı çalışmak. Değerleme güvene dayalıdır. Güven İtibardır. İtibar ise en büyük servettir.
Toplam kalite yönetim sistemi anlayışı içinde yeni bilgi ve güncel teknolojileri kullanarak, çalışanların eğitimine ve kişisel gelişimine sürekli katkıda bulunarak, hizmet kalitesini, çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak.